Ubytování v luxusní jurtě z naší produkce

1 položka

HARMONIE DUŠE, TĚLA A PŘÍRODY
Návrat do panenské přírody, harmonické bytí v souladu s okolím, útěk od uspěchaného života ve městě. Dopřejte si blahodárný odpočinek v srdci lesů a pohoří severovýchodních Čech. Zpomalte svůj život a osvoboďte svou mysl na místě, kde na vás dýchá klid a souznění s českými luhy a háji.

Ubytování netradiční, avšak pro přírodu tolik přirozené. Jurta se ukrývá v lesích na pomezí Krkonošského národního parku a Adršpašských skal a ubytuje až 6 osob. Svůj vzhled i poslání čerpá z tradičních obydlí mongolských kočovných kmenů. Kruhový půdorys jurty dokonale splývá s krajinou. Konstrukce ze dřeva a izolace z přírodních materiálů, jako je ovčí vlna nebo konopí, zajišťuje teplo i v mrazivých zimních dnech. A díky nedaleké biofarmě si navíc pochutnáte na produktech lokálních hospodářů a zemědělců.

Užijte si se svými blízkými zasloužený klid a uvolnění na místě, které vám dovolí zaposlouchat se do ševelení ve větvích stromů, bubnujících kapek deště i ranního zpěvu ptáků. Volání české divočiny jste ještě nikdy neměli tak blízko jako právě zde.

Objednat pobyt můžete z našich stránek se slevou 10%

Výrobce:

Prohledat výsledky filtru fulltextem

Zobrazit:

Přihlášení