Ventilátor na kamna Jotul 334

Ventilátor na  kamna Jotul 334

VENTILÁTOR 3344lopatkový ventilátor na kamna je zkonstruován tak, aby teplý vzduch rovnoměrně cirkuloval po celé místnosti. Je osazen termoelektrickým modulem, který funguje jako generátor a napájí malý motorek ventilátoru.

2100 Kč

VENTILÁTOR 334
4lopatkový ventilátor na kamna je zkonstruován tak, aby teplý vzduch rovnoměrně cirkuloval po celé místnosti. Je osazen termoelektrickým modulem, který funguje jako generátor a napájí malý motorek ventilátoru.

Ventilátor je poháněn pouze teplem, stoupajícím z kamen a nepotřebuje baterie. Ventilátor se automaticky rozběhne, jakmile povrchová teplota kamen dosáhne 50 °C.

Díky malé výšce je ventilátor blízko horní desky kamen, což umožňuje účinnou cirkulaci velmi horkého vzduchu. Oproti ostatním výrobkům na trhu má tento model o mnoho vyšší otáčky a tím i rychlejší efekt.

Užívání ventilátoru zajišťuje nejhospodárnější způsob, jak dosáhnout účinnou cirkulaci teplého vzduchu a rovnoměrnou teplotu v místnosti. Jeho užívání se pozitivně projeví ve snížené spotřebě paliva a v nižších emisích.

Ve spodní části základny je umístěn bezpečnostní pásek, který slouží k lehkému nadzvednutí ventilátoru, aby se zabránilo přehřátí a poškození motorku. Při zpětném dosažení maximální provozní teploty tento pásek vrátí ventilátor do základní polohy.

Max. 1350 otáček/min. (průměr: 1167)
Velmi nízká startovací teplota: 50 °C
Zvyšuje účinnost kamen až o 16 %
Rychlost ventilátoru se mění v závislosti na teplotě
Vyrobeno z eloxovaného hliníku
Výška: 187 mm, šířka: 180 mm
Ventilátor nemá žádný přídavný zdroj
Podporuje proudění vzduchu ve velkém prostoru
Velmi tichý provoz
Záruka 2 roky

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení