Sekera HELKO WERK Black Forest Spaltaxt 2000g

Sekera HELKO WERK Black Forest Spaltaxt 2000g

Hodnocení produktu: Zatím bez hodnocení. Buďte první!

Vaše hodnocení:

Skvělá štípací sekera

2360 Kč

Dostupnost: Skladem

Výrobce: HELKO WERK

Black Forest Spaltaxt je sekera v německém stylu s dvojitým klínovým hrotem, který zajišťuje vysoce efektivní údery pro vyšší účinnost dělení. Dodáváno s pouzdrem z hovězí kůže.

Hmotnost hlavy: 2000 g
Celková hmotnost: 2700 g
Délka topora: 80 cm
Materiál topora: Hickory
HLAVA

• z ušlechtilé uhlíkové oceli C45
• kovaná ručně, tepelně zpracována a kalená v oleji
• tvrdost přibližně 53-56HRC
• ručně broušený čepel
• vyražena korunka ochranné známky ‚Helko'
RUKOJEŤ

• individuálně vybrané dřevo se zaměřením na strukturu
• ruční zhotovení
• tradiční upevnění pomocí kulatého klínu
VYROBENO V NĚMECKU
Záruka 25 let (na hlavu sekery)
HELKO - WERK GMBH

Společnost, ve kterém členové rodiny Helsperů zahájili výrobu, byl založen v roce 1844 v obci Cronenberg, která je nyní městskou částí Wuppertalu. Mnoho let podnik nesl jméno Helsper Werzeugfabrik. Tato továrna rychle získala dobrou pověst po celé Evropě jako výrobce vysoce kvalitního nářadí na obrábění dřeva a počátkem 20. století již exportovala své produkty do Afriky, Asie a Ameriky. Na začátku třicátých let minulého století do firmy vstoupil partner jménem Kotthaus a od této doby se společnost stala známou jako Helko (HELsper/KOtthaus). Na začátku šedesátých let Helko bylo ovládnuto společností Carl Helsper Werkzeugfabrik, bylo celé jméno v německém obchodním rejstříku Carl & Aug. Helsper GmbH & Co., KG, Helko–Werk. V roce 2013 byla firma Helko koupena švýcarským investorem - výrobcem dřevěných násad. Toto spojení přineslo nezávislost na externích dodavatelích násad, zvýšení flexibility pro zakázkovou výrobu a výrazné zkrácení dodácích lhůt.
SEKERY HELKO

Tradice značky HELKO, dodávat kvalitativně vysoce hodnocené sekery a štípací nářadí, sahá až do roku 1844. Filozofií značky HELKO je to, aby uživatel vysoce kvalitního nářadí dokázal udělat práci s větší účinností a menší námahou, což nám přináší jeho přízeň a spokojenost. Nově jsme zavedli nové řady seker TRADITIONAL, CLASSIC a VARIO, které staví do popředí jejich starý rukodělný způsob výroby a jsou doplněny vysoce kvalitními pouzdry z hovězí kůže (vyrobené v USA) a kvalitních tvarovaných rukojetí Hickory (osázováno ve Švýcarsku).

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení