Základní permakulturní kurz 17. - 19.7. 2020

Základní permakulturní kurz 17. - 19.7. 2020

Hodnocení produktu: Zatím bez hodnocení. Buďte první!

Vaše hodnocení:

Permakulturní kurzy pořádané na Jihu Čech, v krásném prostředí sadů a pastvin pořádáme již 3. rokem.

4700 Kč

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Farma

Permakulturní kurzy pořádané na Jihu Čech, v krásném prostředí sadů a pastvin pořádáme již 3. rokem. Bude se  jednat o základní kurz v prvním termínu a pokročilé povídání ve druhém termínu. Počet míst je omezen na 10 lidiček.  Příjezd je ideálně v pátek v 10.00hod. Ukončení v neděli kolem 15.00hod. V ceně je oběd a zeleninová večeře. Ubytování ve stanech na sadu - toaleta, sprcha zajištěna. Koupání možné také v blízké přehradě. Náplní kurzu č. 1. bude pozemek a jeho specifikace, rozložení, určení pěstebních ploch a jejich charakter, vodní dílka a práce s vodou, pěstování a chov. Celou dobu bude neustále podporována myšlenka rozumné soběstačnosti a prmadesignu s ukázkou zvládnutých a funkčních částí. Ukážeme vám také naše bydlení a vychytávky spojené s tímto způsobem života. Enegetika a energetická bezpečnost, je také žhavým tématem. 

Co mít na kurzu u sebe? Sešit A4, pastelky, případně plán svého pozemku a informace k vlastnímu projektu.

Místo konání - Prachaticko - Jižní Čechy


Na Farmě je k vidění opravdu vše od slepic,běžců, ovcí, vinohradu, funkčního třešňového sadu, zvláštích stromů - moruše, mandloně, kdoule, mišpule, temnoplodce fíky a podobně, přez zeleninové záhony, pěstování ve skleníku, polní pěstební plochy, funkční malé vodní dílo, fotovoltaiku, solární ohřev vody, včely a mnoho dalšího...

Provázet kurzy vás budou zkušení permakulturisté na plném úvazku biolog David Muddy Orfanic a BcA. Lucie Rybka. Kurzy lze koupit on-line na těchto stránkách. Dotazy ke kurzům na e-mail: permafarma@email.cz, nebo tel.722122967.

Možnost ubytování v místním penzionu, nebo ve stanech na našem sadu - sprcha, toaleta jsou k dispozici.
Ubytování v penzionu si účastník hradí sám - mimo cenu kurzu.

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení