Permakulturní kurz a kurz nízkonákladového, ekologického bydlení termín 22-23.8.2020

Permakulturní kurz a kurz nízkonákladového, ekologického bydlení termín 22-23.8.2020

Hodnocení produktu: 4.5/5 (2x)

Vaše hodnocení:

V kurzu se naučíte jak si zařídit smysluplné, ekologické a levné bydlení bez dalších polatků a investic do budoucna a mnoho permakulturních dovedností...

4300 Kč

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Eco

Permakulturní kurzy pořádané na Jihu Čech, v krásném prostředí sadů a pastvin pořádáme již 3. rokem. Bude se jednat o základní kurz v prvním termínu a pokročilé povídání ve druhém termínu. Počet míst je omezen na 6 lidiček. Příjezd je ideálně v sobotu do 9.00 hod, možné již v pátek. Ukončení v neděli kolem 15.00hod. V ceně je oběd a zeleninová večeře. Ubytování ve stanech na sadu - toaleta, sprcha zajištěna. Koupání možné také v blízké přehradě. Náplní kurzu  bude pozemek a jeho specifikace, rozložení, určení pěstebních ploch a jejich charakter, vodní dílka a práce s vodou, pěstování a chov. Celou dobu bude neustále podporována myšlenka rozumné soběstačnosti a permadesignu s ukázkou zvládnutých a funkčních částí. Ukážeme vám také naše bydlení a vychytávky spojené s tímto způsobem života. Enegetika a energetická bezpečnost, je také žhavým tématem.

Na Farmě je k vidění opravdu vše od slepic,běžců, ovcí, vinohradu, funkčního třešňového sadu, zvláštích stromů - moruše, mandloně, kdoule, mišpule, temnoplodce fíky a podobně, přez zeleninové záhony, pěstování ve skleníku, polní pěstební plochy, funkční malé vodní dílo, fotovoltaiku, solární ohřev vody, včely a mnoho dalšího...

Naučíte se také základním postupům, umístění stavby na pozemek, bezodpadovému hospodářství a značným úsporám energie, nebo dokonce naprosté energetické soběstačnosti. Zároveň doporučíme vhodné vytápění, FVE systémy, ohřevy TUV a podobně. Každý účastník kurzu má možnost nákupu vybavení a našich produktů  se slevou 5%.

Co mít na kurzu u sebe? Sešit A4, pastelky, případně plán svého pozemku a informace k vlastnímu projektu.

Provázet kurzy vás budou zkušení permakulturisté na plném úvazku  David Muddy Orfanic a BcA. Lucie Rybka. Kurzy lze koupit on-line na těchto stránkách. Dotazy ke kurzům na e-mail: permafarma@email.cz, nebo tel.722122967.

Termín:22-23.8.2020

Místo konání: Prachaticko

Ubytování v místním penzionu, nebo ve stanech na našem sadu - sprcha, toaleta jsou k dispozici.

Ubytování v penzionu si účastník hradí sám - mimo cenu kurzu.

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení