Jurty k trvalému bydlení

0 položek

Naše jurty jsou vyrobeny kompletně v ČR a jsou vyladěné pro podmínky střední evropy. Disponují štítkem energetické náročnostistavby C - úsporná stavba.
Naše rozměrová řada: průměr4,5m/ 15,9m2, 6m / 30m2, 8m /50m2, 9m 66m2).  Nový koncept plachet Zero III.  Jedná se o zcela nový 4. Vrstvý koncept. Vrchní plachty jsou kompletně vyrobeny ze zcela odolného, bezůdržbového materiálu, vypadajicího jako látka. Materiál se dá kdykoliv omýt vodou eko přípravkem YurtCleaner. Odvětrávací systém je vytvoren řadou nasávacích a výdechových míst  s dokonalým zabezpečením proti vnikáni hmyzu a vlhkosti. Záruka na plachty je 5 let. Záruka na dřevěné konstrukce 5 let. Životnost takto vyrobených jurt je 30 let bez výměny vrchní plachty. Nové zateplení z ovčí vlny o síle 10 cm.  Tímto krokem jsme zcela ukončili debaty o plísních, degradaci plachet a podobně. Mírné zvýšeni cen o 10% je plně nahrazeno užitnou hodnotou a tepelným konfortem našich jurt s energetickým štítkem C - úsporná stavba a s nulovým vlivem na životní prostředí.
Vzorník barev je pestrý a je k disozici 12 odstínů.
Koruna vyrobena z masivního dřeva, tyče borovice, smrk, obvodová konstrukce smrk, dveře borovice, zárubně dub / borovice. Naše jurty jsou zatepleny upraveným ovčím rounem o síle 12 cm. Krásný prostor pro meditaci, společenské akce, rekreaci a především bydlení. Možnost úprav na přání při výrobě. Možnost spojení jurt různé velikosti dohromady. Více na Facebook - jurta plzen, nebo na webu jurtakbydleni.cz. Jsme výhradním dodavatelem jurt pro Europe Yurt Point na Nový Zéland. Tradice, kvalita a spolehlivost. Informace o cenách na Jurta k bydlení

Jurta 8m

Přihlášení