Jurty k trvalému bydlení

5 položek

Naše jurty jsou vyrobeny kompletně v ČR a jsou vyladěné pro podmínky střední evropy. Disponují štítkem energetické náročnosti stavby C - úsporná stavba. Barvy plachet, počet oken a dveří, výška stěn, zdobení  - to vše můžeme při výrobě přizpůsobit dle vašich požadavků. Naše jurty mají prohlášení o shodě, průkazy energetické náročnosti, komíny připravené a oštítkované k revizi, atesty pro zateplení a hořlavost konstrukcí.
Naše rozměrová řada: průměr4,5m/ 15,9m2, 6m / 30m2, 8m /50m2, 9m 66m2).  Nový koncept plachet Zero III.  Jedná se o zcela nový 4. Vrstvý koncept. Vrchní plachty jsou kompletně vyrobeny ze zcela odolného, bezúdržbového materiálu, se skvělým povrchovým designem. Materiál se dá kdykoliv omýt vodou s naším eko přípravkem YurtCleaner. Nově také k dispozici 3D materiál s krásnými efekty.Odvětrávací systém je vytvoren řadou nasávacích a výdechových míst  s dokonalým zabezpečením proti vnikáni hmyzu a vlhkosti. Záruka na plachty je 5 let. Záruka na dřevěné konstrukce 5 let. Životnost takto vyrobených jurt je až 30 let bez výměny vrchní plachty. Nové zateplení z ovčí vlny o síle 10 cm.  Tímto krokem jsme zcela ukončili debaty o plísních, degradaci plachet a podobně. Mírné zvýšeni cen  je plně nahrazeno užitnou hodnotou a tepelným konfortem našich jurt s energetickým štítkem C - úsporná stavba a s nulovým vlivem na životní prostředí.
K disozici je několik odstínů.
Koruna vyrobena z masivního dřeva, tyče borovice, smrk, obvodová konstrukce smrk, dveře borovice, zárubně dub / borovice. 

Krásný prostor pro meditaci, společenské akce, rekreaci a především bydlení. Možnost úprav na přání při výrobě. Možnost spojení jurt různé velikosti dohromady. Jsme výhradním dodavatelem jurt pro Europe Yurt Point na Nový Zéland. Tradice, kvalita a spolehlivost. 

Pozor!!!

Vzhledem k aktuálnímu a drastickému růstu cen porostou i ceny našich výrobků. Každou jurtu je třeba nacenit zvlášť a v reálném čase.

Jurta 8m

Výrobce:

Prohledat výsledky filtru fulltextem

Zobrazit:

Přihlášení