Ventilátor na kouřovod pro kouřovod o průměru do 16cm

Ventilátor na kouřovod pro kouřovod o průměru do 16cm

Hodnocení produktu: 5/5 (1x)

Vaše hodnocení:

Ventilátor na kouřovod pro kouřovod o průměru do 16cmSpeciální ventilátor určený pro uchycení na kouřovod vedoucí z krbu resp. pícky nebo kamen.

2790 Kč s DPH

Dostupnost: Skladem

Ventilátor na kouřovod

Pro kouřovod o průměru do 16cm

Speciální ventilátor určený pro uchycení na kouřovod vedoucí z krbu resp. pícky nebo kamen.

Ventilátor je vynikajícím doplňkem k jakýmkoli kamnům, které mají hladký a plochý povrch, jako jsou kamna – kamna na spalování dřeva, uhelné kamna, plynové sporáky a podobně.

Ventilátor je možné umístit i na kouřovod. Je pro to určený speciální produkt a Ventilátor na kouřovod. Tento typ ventilátoru se přichytí na samotný kouřovod a čerpá teplo přímo z něj. Je určen pro oblé vrchní desky kamen nebo krbů. Je důležité si uvědomit že ventilátor na kouřovod je nutné připnout níže na kouřovod ke zdroji tepla aby se ventilátor rozběhl a začal pracovat.

Ventilátor jednoduše přichytíte na kouřovod ocelovou obručí a ventilátor se sám zapne při dosažení teploty minimálně 80 ° C.

Výhody ventilátoru
Zvýšená účinnost: Teplý vzduch cirkuluje přímo do obytné zóně rychleji, než většina tepla stoupá okamžitě až ke stropu, čímž se zvýší účinnost vytápění vašich kamen.
Úspora paliva: Zkoušky provedené ve spolupráci s vedoucí kanadskou univerzitou dokázali, že používání ventilátoru způsobuje úsporu paliva až o 18%.
Funkce „No Fuss": Ventilátor kamen se automaticky spustí a nastaví jeho rychlost na teplotu kamen. Když se kamna zahřejí, ventilátor kamen běží rychleji, aby se do místnosti dostal horký vzduch. Když se kamna v kamnech ochladí ventilátor se automaticky vypne.
Náklady na provoz: Díky teplu z kamen, krbu nebo sporáku je ventilátor kamen nejekonomičtějším způsobem, jak účinně cirkulovat teplý vzduch po místnosti. Nejsou potřeba žádné kabely, zástrčky ani baterie.
Unikátní design čepele – bezpečný a efektivní: Jedinečný ventilátor je navržen tak, aby poskytoval široký průřez jemného pohybu teplého vzduchu, aby se předešlo nepříjemným průvanem.
Krbový ventilátor a jeho plusy
Stačí ho dát na vrch kamen a ventilátor začne rozhánět horký vzduch do vaší místnosti, jakmile se krb – kamna zahřejí
Snižte svůj účet za topení – Předehřejte svůj pokoj až o 41% rychleji a ušetříte až 18% nákladů na palivo
Vylepšený model – Vysoce výkonný, ultra tichý model, který dělá váš krb ještě efektivnějším
Samoregulace – Po dosažení teploty 85° C začíná vrtule sama otáčet a teplý vzduch dostávat do místnosti
Nadčasový design – vyrobený z eloxovaného hliníku

 

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení

Pole Zpráva nesmí přesáhnout délku 2000 znaků.
Pole Telefon musí být v mezinárodním formátu např. +420608123456.